Úspechy

2019

  • 1. miesto na Majstrovstvách Slovenska žiakov 2019: Nina Miklášová
  • 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska žiakov 2019: Diana Černá

2018

  • 2.miesto na SLOVAKIA Boxing Triebeľ Cup 2018: Barbora Ferancová

2016

  • 2.miesto na Majstrovstvách Slovenska mladších dorasteniek 2016: Denisa Černá
  • 2.miesto na III. memoriál Viktor Varga (Hungary): Eva Novotná
  • 2.miesto na III. memoriál Viktor Varga (Hungary): Vladimír Hýžďal
  • 1.miesto na Memoriály Štefana Matejčíka v Bratislave 2016: Denisa Černá
  • 2.miesto na SLOVAKIA Boxing Cup Triebeľ 2016: Denisa Černá

2015

  • 1. miesto na Majstrovstvách Slovenska mladších žiakov 2015: Roman Presinszky
  • 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska mladších žiakov 2015: Lucas Palka
  • 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska starších žiakov 2015: Khaled Aboudi
  • 3. miesto na Majstrovstvách Slovenska starších žiačok 2015: Denisa Černá
  • 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska mladších dorasteniek 2015: Monika Fabiankovičová
  • 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska mladších dorastencov 2015: Jakub Bárek
  • 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska mladších dorastencov 2015: Marek Gahír
  • 3. miesto na Majstrovstvách Slovenska mladších dorastencov 2015: Michal Stolárik
  • 1. miesto na SLOVAKIA Boxing Cup 2015 v kategórii starších žiačok: Denisa Černá
  • 3. miesto na SLOVAKIA Boxing Cup 2015 v kategórii mladších dorasteniek: Monika Fabiankovičová
  • 3. miesto na SLOVAKIA Boxing Cup 2015 v kategórii žien: Karin Bahelková
  • 1. miesto na Majstrovstvách Slovenska staršieho dorastu 2015: Karin Bahelková
  • 2. miesto na 1. Slovenskej lige boxu pre ženy 2015: UFC Nitra
  • 3. miesto na 1. Slovenskej lige boxu pre staršie dorastenky 2015: UFC Nitra
  • 3. miesto na 1. Slovenskej lige boxu pre staršie žiačky 2015: UFC Nitra
  • 2. miesto na 2. Slovenskej lige boxu pre mladšie žiačky 2015: UFC Nitra

2014

  • 1. miesto na Majstrovstvách Únie Boxerských Klubov Slovenska 2014: Eva Novotná
  • 3. miesto na medzinárodnom turnaji AIBA - Golden glove of Vojvodina 2014 (Serbia): Karin Bahelková
  • 3. miesto na Majstrovstvách Českej republiky 2014: Eva Novotná
  • 2. miesto na medzinárodnom turnaji Radovan Bisic, Banja Luka (Bosna a Hercegovina) 2014: Pavol Švec
  • 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska 2014: Eva Novotná
  • 2. miesto na II. Slovenskej lige boxu pre ženy 2014: UFC Nitra
  • 2. miesto na II. Slovenskej lige boxu pre mladšie doratenky 2014: UFC Nitra

2013

  • Titul Majsterky Slovenska 2013: Bianka Žitná
  • Titul Majsterky Slovenska 2013: Eva Novotná
  • 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska 2013: Zuzana Dobrovodská
  • 2. miesto na Majstrovstvách Českej republiky 2013: Eva Novotná

2012

  • Titul Majsterky Slovenska 2012: Martina Vaňová ( klub ešte oficiálne neexistoval, štartovala za BCS Nitra )